Kuzuko Lodge
Addo Elephant Nat Park
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Kuzuko Lodge is a luxurious 4-star hotel in Addo.

Accommodation
Room facilities include coffee/tea maker, direct-dial phone and in-room safe. Other room amenities include minibar. Bathroom amenities include shower/tub combination. Entertainment: In-room entertainment options at Kuzuko Lodge include television. Housekeeping services are also available.

Facilities
Dining facilities at Kuzuko Lodge include a cafeteria. Other hotel amenities include gift shop/newsstand. Leisure amenities: There is an outdoor swimming pool at the hotel. Other services: wedding services.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Kuzuko Lodge je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Port Elizabeth, South Africa (PLZ) - 53.65 mi
  Muzea
  • Red Location Museum - 47.72 mi
  • South African Air Force Museum - 52.06 mi
  • No 7 Castle Hill Museum - 52.11 mi
  • Nelson Mandela Metropolitan Art Museum - 52.27 mi
  • South End Museum - 52.73 mi
  • Museum of Bay World - 53.51 mi